Trumpai Apie Mus

UAB “Laveksa” įkurta 1996 m., gegužės 13 dieną , reorganizavus AB “Laveksa” , kuri buvo įregistruota 1993 m. , birželio 7 dieną .Mūšos tyrelio durpynas randasi Joniškio rajono pietvakarinėjė dalyje , 19 km į pietvakarius nuo Joniškio , 4 km į šiaurės rytus nuo Šakynos . Durpyną pirmą kartą 1937 metais ištyrė Lietuvos miškų žinyba .Durpės pastoviai kasamos nuo 1971 metų . Pagrindinė bendrovės veikla – durpių kasimas ir aglomeracija.

2008 metais, investavusi į šiuolaikinę durpių paruošimo, pakavimo liniją, UAB Laveksa pradėjo gaminti įvairius durpių substratus profesionaliai ir mėgėjiškai rinkai iš aukščiausios kokybės aukštapelkinių durpių. Nauja substratų paruošimo linija galima gaminti pačius sudėtingiausius durpių mišinius, panaudojant įvairiausius komponentus. Kompiuterizuotas durpių ir papildomų priedų sumaišymas leidžia išlaikyti vienodus kokybinius parametrus. Automatizuoti dozatoriai leidžia tiksliai vienu metu naudoti skirtingas trąšas, papildomai įterpti granuliuotą ar miltelių pavidalo molį, perlitą, keramzitą ar kitus priedus.

Didžioji UAB “Laveksa” produkcijos dalis yra eksportuojama į Italiją, Vokietiją, Prancūziją ir į kitas Europos Sąjungos šalis .

MŪSŲ PRODUKCIJA

Šiuo metu įmonėje gaminamos trijų rūšių durpės. Natūralios durpės, gabalinės kuro durpės ir įvairūs durpių substratai profesionaliai ir mėgėjiškai rinkai iš aukščiausios kokybės aukštapelkinių durpių.

  • Natūralios trupininės ir gabalinės durpės presuojamos į 6 m3 didmaišius arba 10 l, 20 l, 45 l, 50 l, 70 l, 150 l, 250 l, 300 l. talpos polietileninius maišus.
  • Substratai pakuojami į 10 l, 20, 45, 50 ir 70 l. maišelius. Ir į 150, 250, 300 ir 6000 l. maišus kuriuose substratai yra supresuojami.

Natūralios Durpės

Trupininės durpės – išgaunomamos džiovinant, vartant ir surenkant vakuuminiu būdu arba mechaniškai.

Gabalinės Kuro Durpės

Gabalinės kuro durpės išgaunamos traktorinio preso pagalba ir natūraliai džiūsta laukuose, po to surenkamos rinktuvais.

Substratai

Nauja, kompiuterizuota substratų paruošimo  linija leidžia gaminti pačius sudėtingiausius durpių mišinius, panaudojant įvairiausius komponentus.